Naše firma IT bazar vykupuje počítače, notebooky a komponenty od jednotlivců i firem. Protože ale nevykupujeme úplně vše, je dobré si předem zavolat či napsal e-mail s tím, co nabízíte a my vám předběžně sdělíme, zda je výkup reálný či nikoliv.

Nabízíme výkup počítačů všech značek, také produktů firmy Apple (MacBook Pro, Air, iMac), vykupujeme také tablety.

Samozřejmostí je výkup jednotlivých komponent jako jsou procesory, základní desky, grafické karty, operační paměti, pevné disky, zdroje apod. Vykupujeme také nefunkční notebooky na náhradní díly.

Nevykupujeme však tiskárny, síťové prvky, servery.

Jak výkup probíhá?

Výkup počítačů probíhá na provozovně IT-bazar.cz v ulici Letenské náměstí 3 (viz. kontakty) v době od Po-Pá 10-18 h.

  1. Poté, co k nám zboží k výkupu donesete, bude vám nabídnuta výkupní cena. V případě, že ji budete akceptovat, zboží musíme vyzkoušet. Doba pro testování je závislá na povaze zboží. Běžné komponenty jako je např. procesor otestujeme do 10min. Avšak počítače, notebooky a například pevné disky je třeba testovat déle, běžně 1-2 hodiny. S tímto je třeba počítat.
  2. Pokud vše dopadne dobře a zboží bude v pořádku, je potřeba sepsat smlouvu o výkupu. K tomu potřebujete platný občanský průkaz (bude potřeba udělat kopii OP). Podpisem výkupní smlouvy je výkup hotov a vy odcházíte s penězi.

Informace o výkupu

V případě dotazů týkajících se výkupu prosím volejte na 777 806 095 nebo mailujte obchod@it-bazar.cz

Všeobecně se dá říci, že nevykupujeme techniku a komponenty starší 4 let, pokud si nejste jisti stářím, zavolejte či napište mail.