Repasované notebooky jsou v mnoha případech výhodným zbožím. My vždy odbíráme repasované notebooky od renomovaných dodavatelů z České republiky a zahraničí a vy získáte notebooky v dokonalém stavu. Před tím než notebooky nabídneme k prodeji, tak je důkladně zkontrolujeme a vyčistíme. Pokud je potřeba vyměníme displej nebo baterii. Můžete se spolehnout, že kupujete notebook kvalitní, spolehlivý a za zlomek jeho původní ceny.

Výhodný poměr cena / výkon

Právě cena je u repasovaných notebooku to největší výhodou. Jelikož se jedná většinou o notebooky vyšší třídy, jejich zpracování je pevnější, odolnější a výkonnost na vysoké úrovni. Takové notebooky se jako nové prodávají za desítky tisíc korun, ovšem ve formě repasované jsou ceny výrazně nižší a poměr cena výkon je tak velmi výhodný.

Minimálně 12 měsíců záruka

Není problém si vybraný model přizpůsobit a dokonfigurovat si ho. Náš bazar notebooků Praha nabízí ke každému repasovanému notebooku záruka 12 měsíců, které je možné rozšířit na 24 i 36 měsíců.

Vše co vidíte na našem e-shopu je zároveň na skladu, nemusíte se obávat dlouhé doby doručení nebo čekání na naskladnění. Je možné si vyzvednout notebook v bazaru Praha. V naší kamenné prodejně v Praze si zároveň můžete repasované notebooky prohlédnout, zkontrolovat jejich stav.